Trainers Shantala Speciale Zorg

Naam  postcode  woonplaats  email website
Alida Verhaaf 6721 DR BENNEKOM alidaverhaaf@gmail.com
Hilda Hartsuijker 2121 GK BENNEBROEK shantala@hartsuijker.net / h.hartsuijker@hartekampgroep.nl
Ellis Scheerhoorn 2121 VJ BENNEBROEK escheerhoorn@ziggo.nl
Clara Vogt 9244 BR BEETSTERZWAAG info@caretouch.nl
Betsie de Groot-Sleegers 5761 EH BAKEL b.sleegers@hetnet.nl
Tineke van der Vinne 7316 HK APELDOORN tinekevdvinne@gmail.com
Marcelle Willemsen marcellawillemsen@live.nl
Inge Christon inge.christon@gmail.com
E Schoon e.schoon@hartekampgroep.nl
 
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd