Trainers Shantala Speciale Zorg

Naam  postcode  woonplaats  email website
Henri√ęt van Dorp 8081 NC ELBURG henriet.vandorp@philadelphia.nl
Marieke Stoel 8043 EX ZWOLLE jenmstoel@gmail.com
Clara Vogt 9244 BR BEETSTERZWAAG info@caretouch.nl
Henny Posthoorn 9734 BT GRONINGEN H.Posthoorn@stichtingnovo.nl
Petra Moermans 6216 RP MAASTRICHT petra.shantala@gmail.com
Jacek Szmalec  POLEN POLEN jszmalec@gmail.com
Jeanette Karamoij 2341 PV OESTGEEST Shantala.SZ@gmail.com
Inge Maters 3315 MR DORDRECHT Inge.maters@pameijer.nl
Inge van Gool 4871 ZW ETTEN LEUR ajvangool@ziggo.nl
Marije Drok 5272 RD SINT -MICHELSGESTEL marijedrok@gmail.com
Marjan van Bussel 5751 JZ DEURNE mvbussel2@oro.nl
Yvonne Slits 5756 AA VLIERDEN y.slits@hotmail.com
Ellen Derix 5768 CB MEIJEL ellenderix78@gmail.com
Kim Peeters 6061 CR POSTERHOLT k.peters@psw.nl
Gerdien Zwartkruis 6132 TG SITTARD gmollema@koraalgroep.nl
 
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd