Behandelaars Shantala Speciale Zorg

Naam  postcode  woonplaats  email website
Kim Peeters 6061 CR POSTERHOLT k.peters@psw.nl
Karolien Kuijpers 9734 BT GRONINGEN K.Kuijpers@cosis.nu
Karel Knarren 9734 BT GRONINGEN K.Knarren@cosis.nu
José van der Haven 7963 SN RUINEN www.buytenhave.nl
José Hoog, van der 2071 AM SANTPOORT NOORD hoog13@tele2.nl
José Booms 1702 BJ HEERHOGOWAARD pureoilsunited@gmail.com
Jopie Kalkema-Burghout 2901 RE CAPELLE a/d IJSSEL jokalk@hotmail.com
Jolanda van Heugten 5981 AL PANNINGEN Jolanda.van.Heugten@dezorggroep.nl
Jolanda Ebens-van Raamsdonk 3991 SW HOUTEN raamsdonk70@zonnet.nl
Jolanda Alvarez 4871 DH ETTEN-LEUR casajolanda@gmail.com
Joanne van den Akker 1108 GB AMSTERDAM jvandenakker@cordaan.nl
Jettie Tichelaar 8501 JK JOURE info@ervaarmetaandacht.nl
Jet van de Lisdonk 5645 JT GEMERT JvdLisdonk@oro.nl
Jeanne Konings 4721 AH SCHIJF konings.bergh@live.nl
Jeanette Meertens 5768 CB HELMOND JMeertens@oro.nl
 
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd