Behandelaars Shantala Speciale Zorg

Naam  postcode  woonplaats  email website
Gemarja van der Plas 2221 PD KATWIJK gemarjavanderplas@ziggo.nl
Gerda van den Berg-Overbeeke 2201 WV NOORDWIJK gt.vd.berg@ziggo.nl
Gerdien Zwartkruis 6132 TG SITTARD gmollema@koraalgroep.nl
Gerdy Unterberger 5995 SB KESSEL gerdyunterberger@hotmail.com
Hannie Meulmeester-Bergwerff 3235 DD ROCKANJE info@waarzorgraakt.nl www.waarzorgraakt.nl
Hanny Coolen 5751 XZ DEURNE hcoolen@oro.nl
Hanny de Jong-Schouten 4213 CG DALEM hannydejong1961@gmail.com
Hedi van Rest 5011 LN TILBURG hedivanhest@gmail.com
Heleen Schoone 5384 GK HEESCH H.Schoone@kentalis.nl
Hellen Waterman-Kuiper 1311 JE ALMERE hellen.kuiper@gmail.com
Helly Lanphen 1261 XJ BLARICUM info@voel
Henny Posthoorn 9734 BT GRONINGEN H.Posthoorn@stichtingnovo.nl
Henriƫt van Dorp 8081 NC ELBURG henriet.vandorp@philadelphia.nl
Herma v.d. Berg 6373 NA LANDGRAAF hberg@koraalgroep.nl
Hilda Hartsuijker 2121 GK BENNEBROEK shantala@hartsuijker.net / h.hartsuijker@hartekampgroep.nl
 
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd