Behandelaars Shantala Speciale Zorg

Naam  postcode  woonplaats  email website
Christa de Bruin 6981 AT DOESBURG cmdebruin@gmail.com
Inge Maters 3315 MR DORDRECHT Inge.maters@pameijer.nl
Tamara Wunnink 6711 VB EDE TWunnink@Opella.nl
Marlies Vermeij 6713 GH EDE m_vermeij@hotmail.com
Vera Beusink 5645 JT EINDHOVEN e.beusink77@chello.nl
Emmy de Ligny-Jansen 5613 KT EINDHOVEN info@touchandbalance.nl www.touchandbalance.nl
Emmy de Ligny-Jansen 5613 KT EINDHOVEN Emmy@schooloftouch.nl www.schooloftouch.nl
Henriƫt van Dorp 8081 NC ELBURG henriet.vandorp@philadelphia.nl
Inge van Gool 4871 ZW ETTEN LEUR ajvangool@ziggo.nl
Jolanda Alvarez 4871 DH ETTEN-LEUR casajolanda@gmail.com
Thelma Merkus 4871 SC ETTEN-LEUR thelmamerkus@casema.nl
Jet van de Lisdonk 5645 JT GEMERT JvdLisdonk@oro.nl
Carin van de Werff 4207 RN GORINCHEM werff7@xs4all.nl
Ank Strien 2807 KD GOUDA ank-strien@hotmail.com
Henny Posthoorn 9734 BT GRONINGEN H.Posthoorn@stichtingnovo.nl
 
Our website is protected by DMC Firewall!