Behandelaars Shantala Speciale Zorg

Naam  postcode  woonplaats  email website
Mira Scheltens 9734 BT GRONINGEN M.Scheltens@cosis.nu
Milou van de Meij 6116 CG ROOSTEREN mvdmeij@oro.nl
Mieke Recillas-van het Hof 4812 RC BREDA m.recillas@sovak.nl
Mieke de Laat 5262 JJ VUGHT miekedelaat@hotmail.com
Melanie de Groot 9407 KR ASSEN www.puurmel.nl
Marlouz Christiaans 2343 XL OESTGEEST Marlouz4@hotmail.com
Marlies Vermeij 6713 GH EDE m_vermeij@hotmail.com
Marlies Muskens 5062 EP TILBURG marlies_muskens@hotmail.com
Marjon Oostveen 3703 SM ZEIST marjonoostveen@yahoo.com
Marjon Bodegraven 8103 GN RAALTE info@adem-ontspanning.nl
Marjan van Bussel 5751 JZ DEURNE mvbussel2@oro.nl
Mariska Smits 2719 TJ ZOETERMEER mariska778@hotmail.com
Marion Narings 6241 BG BUNDE marionnarings@gmail.com
Marijn Scharten 5706 HA HELMOND marijnvandervelden@planet.nl
Marije Drok 5272 RD SINT -MICHELSGESTEL marijedrok@gmail.com
 
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd