Behandelaars Shantala Speciale Zorg

Naam  postcode  woonplaats  email website
Mariska Smits 2719 TJ ZOETERMEER mariska778@hotmail.com
Ilse Boon 2741 MX WADDINXVEEN ilse.e.boon@gmail.com
Ank Strien 2807 KD GOUDA ank-strien@hotmail.com
Jopie Kalkema-Burghout 2901 RE CAPELLE a/d IJSSEL jokalk@hotmail.com
An Blijdorp 3531 VE UTRECHT a.blijdorp@zonnet.nl
Anne-Lies Eijkmans 3951 EE MAARN A.Eijkmans@kpnplanet.nl
Dorien Hofenk 3984 BH ODIJK D.Hofenk@zorgspectrum.nl
Jolanda Ebens-van Raamsdonk 3991 SW HOUTEN raamsdonk70@zonnet.nl
Astrid Zoelen, van 4153 XR BEESD astridvanzoelen@upcmail.nl
Carin van de Werff 4207 RN GORINCHEM werff7@xs4all.nl
Hanny de Jong-Schouten 4213 CG DALEM hannydejong1961@gmail.com
Ellen Stronkhorst 4213 DA DALEM ellenstronkhorst@casema.nl
Hannie Meulmeester-Bergwerff 3235 DD ROCKANJE info@waarzorgraakt.nl www.waarzorgraakt.nl
Albertina Rijborz 4706 DS ROOSENDAAL albertina@home.nl
Jeanne Konings 4721 AH SCHIJF konings.bergh@live.nl
 
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd